Кількість
|
Вартість
|
||
|
Як вибрати акумулятори для сонячних панелей
Сонячні електростанції є основним джерелом живлення електроенергією вашого будинку чи підприємства? Для уникнення знеструмлення та для цілодобового забезпечення об'єкта сталою напругою у мережі, рекомендуємо встановити на станції потужні акумулятори для сонячних батарей. Адже, саме сонячний акумулятор виконує роль пристрою для накопичення та збереження згенерованої сонячною станцією електроенергії, яку за необхідності або у період найменшої сонячної активності можна використовувати для живлення будинку.
Обираючи такий пристрій, як акумулятори для сонячних електростанцій, важливо звернути особливу увагу на такі параметри пристрою:
- Кількість циклів розряду/заряду, тобто термін експлуатації. Залежно від типу, акумуляторні батареї мають певну кількість циклів повного зарядження та розрядження, кількість яких безпосередньо і визначає їх термін служби. Кількість циклів заряду/розряду для різних сонячних акумуляторів варіюється у діапазоні від 600 до 6000 циклів;
- Ємність АКБ. Від показника ємності безпосередньо залежить тривалість періоду, протягом якого акумуляторна батарея може ефективно живити мережу напругою. Крім цього, ємність відіграє особливу роль у тому, як швидко заряджатиметься або розряджатиметься акумуляторна батарея, а також яку кількість електроприладів вона може забезпечити енергією;
- Час заряду та розряду акумулятора сонячної електростанції. Даний показник досить важливий, оскільки під час розрядки надмірно великими струмами акумуляторні батареї втрачають свою корисну ємність, а отже зменшується термін живлення споживачів та період його експлуатації;
- Температурний режим експлуатації акумулятора. Різні типи акумуляторів по-різному сприймають температуру навколишнього середовища, а тому обираючи акумуляторні батареї, звертайте увагу на параметри температури, при якій може використовуватися пристрій. Наприклад, оптимальною температурою для роботи акумулятора є +20°C.
- Габарити резервного джерела. Акумулятори для сонячних батарей великої ємності зазвичай мають досить габаритні розміри, а тому для їх встановлення необхідно багато місця.
Типи акумуляторів для сонячних електростанцій
Для забезпечення ефективної роботи сонячної електростанції, накопичення необхідної кількості згенерованої нею електроенергії та створення безпечних умов експлуатації системи, варто обирати спеціальні акумулятори для сонячної станції. Виробники пропонують якісні акумулятори для сонячних батарей різних типів, головною відмінністю яких є хімічні речовини та сполуки, які виконують роль накопичення та збереження електроенергії. Найпоширенішими є літій-іонні, літій-залізо-фосфатні, свинцево-кислотні та гелеві акумулятори для сонячних батарей.
- Літій-іонні акумулятори (Li-ion) характеризуються високою енергетичною щільністю, низькою швидкістю саморозряджання, а кількість циклів, у деяких моделях, сягає понад 1000. Літієві акумулятори для сонячних батарей не потребують специфічного обслуговування та здатні ефективно працювати у різному температурному режимі: від +20 до -50°C;
- Літій-залізо-фосфатні акумулятори (LiFePO4), які відрізняються високими показниками безпечної експлуатації, відмінною стійкістю до перезаряджання, низькою швидкістю до саморозряджання та тривалим терміном служби навіть при надмірно високих температурах. Про те, ціна літій-залізо-фосфатних акумуляторів є дещо вищою;
- Гелеві накопичувачі (GEL), які розділені перегородками зі скловолокна на окремі секції, у яких електроліт міститься у гелеподібному вигляді та значно меншій кількості. Завдяки чому, гелевий акумулятор на сонячних батареях більш стійкий до негативної дії низьких температур та механічного пошкодження, має велику кількість циклів перезаряджання (до 500 циклів), зберігає ємність та не втрачає електроенергію при тривалому вимкненні. Але гелеві акумулятори досить чутливі до перепадів напруги у мережі та мають гірші експлуатаційні характеристики аніж літій-іонні чи літій-залізо-фосфатні сонячні акумулятори;
- Свинцево-кислотні акумулятори - це бюджетний аналог літій-іонним та літій-залізо-фосфатним акумуляторам, які також відмінно працюють при низьких температурах, але мають обмежений період експлуатації (до 250 циклів) та потребують регулярного обслуговування.
Чому варто купити акумуляторні батареї у Statum Solar Group
Для того, щоб вибрати правильні акумулятори для сонячних батарей, які накопичуватимуть необхідну кількість електроенергії для споживання побутовими пристроями при необхідності, рекомендуємо звернутися за допомогою до досвідчених фахівців компанії Solar Statum Group.
Компанія Solar Statum Group - це прямий імпортер якісних комплектуючих, необхідних для сонячної електростанції. Наша команда працює на ринку сонячної енергетики давно, а тому наші фахівці точно знають, як підібрати найкращий акумулятор на сонячній батареї відповідно до ваших потреб та бюджету. А постійні покупці обирають та рекомендують Solar Statum Group, оскільки у нас ви маєте можливість:
- купити окремі комплектуючі для сонячних станцій або ж купити сонячну електростанцію “під ключ” - плануванням, підбором обладнання, транспортуванням та встановленням системи займається наша команда;
- підбір оптимального рішення відповідно до індивідуальних потреб забезпечення об'єкта електроенергією та бюджету;
- гарантія відмінної якості акумуляторів та гарантія виконання швидкого та якісного монтажу як станції, так і встановлення накопичувача;
- післягарантійна підтримка, а також моніторинг та обслуговування станції для забезпечення її стабільної роботи та відмінної ефективності.
Для замовлення будь-якого типу акумулятора під сонячні системи або ж для того, щоб купити електростанцію “під ключ”, телефонуйте за номером телефону, що вказаний на сайті, або завітайте до нашого офісу у місті Львів.
Часті питання про акумуляторні батареї
Який тип акумуляторів найкраще використовувати з сонячними панелями?
Найефективнішими акумуляторами, для накопичення згенерованої сонячною електростанцією енергії, є літій-іонні або літій-залізо-фосфатні акумулятори. Але, якщо ви шукаєте більш доступний варіант накопичувача, то можна звернути увагу на гелієві або свинцево-кислотні сонячні акумулятори.
Чи можу я підключити сонячну панель безпосередньо до акумулятора?
Підключення сонячних панелей безпосередньо до акумулятора можливе, але не доцільне. Оскільки у такій схемі акумулятор зможе накопичити лише таку кількість згенерованої сонячною станцією електроенергії, яка відповідає його ємності. Також існує різниця у вольтажі вхідної напруги акумулятора та показників вихідної напруги, яку генерує сонячна батарея, і які зазвичай, є вищими та нестабільними. Тому підключати сонячні панелі до акумулятора слід через контролер напруги.
Наскільки потужний акумулятор мені потрібен для моєї сонячної системи?
Потужність та ємність акумулятора для сонячних панелей розраховується індивідуально для кожної електростанції та відповідно до кількості електроенергії, необхідної для живлення житлового приміщення чи промислового виробництва. Для того, щоб правильно розрахувати потужність акумулятора для сонячних панелей, звертайтеся до провідних фахівців компанії Solar Statum Group.