Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

пн-пт з 9:00-18:00

Сб, Нд - вихідні

0

Сонячні інвертори

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Як працює сонячний інвертор

Будова сонячної електростанції є досить специфічною, і для вироблення потрібної кількості електроенергії дана система повинна бути обладнана певним устаткуванням та пристроями. І одними з основних елементів даного джерела живлення, окрім сонячних панелей звісно, є інвертори для сонячних батарей. 

 

Сонячний інвертор - це пристрій, який перетворює постійний струм з напругою 12 або 24 Вольт, а це саме ті показники напруги, які характерні для сонячних панелей, у придатний для живлення більшості побутових електропристроїв змінний струм, напруга якого 220 чи 380 Вольт. 

 

Принцип дії інвертора, як пристрою, що перетворює струм який надходить від сонячних панелей, полягає у наступному:

  • при потраплянні сонячної енергії на фотопанель, електростанція генерує постійний струм;
  • сонячні інвертори перетворюють постійний на змінний струм.

 

Після перетворення струму, інверторний пристрій, залежно від типу та наявності іншого додаткового обладнання, наприклад, сонячних акумуляторів, здійснює:

  • живлення електроенергією споживачів;
  • заряджання акумулятора або накопичення енергії у його батареях;
  • передачу електроенергії у загальну мережу. 

 

Вибрати та купити інвертор для сонячних батарей будь-якого типу та потужності можна на сайті або в офлайн магазині компанії Solar Statum Group.

Типи сонячних інверторів


Виробники обладнання для альтернативної сонячної енергетики пропонують різні інвертори для сонячних електростанцій. Найбільш ефективні з них:

  • Автономні інвертори для сонячних батарей. Автономний інвертор перетворює вироблену сонячними панелями енергію та живить змінним струмом електропристрої, які під'єднані до автономної системи енергопостачання. Тобто, даний тип інвертора не під'єднується до загальної мережі, але виконує роль стабілізатора напруги. Оскільки напруга, яка надходить від сонячних панелей, не лише має показники 12 чи 24 вольт, а й є досить нестабільної, що може призвести до виведення з ладу усіх електропристроїв у будинку;
  • Мережеві інвертори. На відміну від автономного, мережевий інвертор дозволяє під'єднати сонячну електростанцію до електромережі будинку для живлення приладів стабільним змінним струмом та до центральної енергетичної мережі - для передачі надлишкової кількості виробленої енергії у мережу, відповідно до норм “зеленого тарифу”;
  • Гібридні інвертори для сонячних панелей. Гібридний інвертор - це тип інвертора, який поєднує у собі функції автономного та мережевого інверторів і перетворює згенерований сонячними панелями постійний струм у змінний. Крім цього, гібридний інвертор дозволяє заряджати та акумулювати електроенергію у батареях акумулятора і при відсутності напруги у мережі - перемикатися та живити електроприлади, тобто працює як ДБЖ. Також гібридні інвертори підключаються до загальної електромережі і вироблену енергію сонячними станціями можна відразу продавати за “зеленим тарифом”.

Як вибрати, який сонячний інвертор купити


Попри те, що автономні, мережеві та гібридні інвертори виконують одну й ту ж саму функцію - перетворення постійного струму у змінний, ефективність та технічні параметри різних типів інверторів суттєво відрізняються. А тому тим як купити сонячний інвертор, потрібно детально ознайомитися з характеристиками кожної запропонованої моделі. 

 

Щоб не помилитися обираючи інвертор для сонячних панелей, особливу увагу потрібно звернути на такі показники пристрою:

  • показники потужності вхідної напруги, які повинні відповідати вихідній потужності перетворювача;
  • номінальна вихідна потужність інвертора, тобто потужність споживання, з якою може впоратися той чи інший тип перетворювача;
  • форма хвилі напруги на виході, найефективніше працюють інвертори з чистою синусоїдою;
  • наявність та кількість фаз для безпечного підключення перетворювача до мережі;
  • наявність ефективної системи охолодження, а також захисту перетворювача від перенавантаження, перегріву, перепадів напруги та короткого замикання;
  • показник коефіцієнта корисної дії інвертора повинен бути не менше 90%;
  • оптимальний діапазон робочих температур перетворювача повинен бути у межах 20-60°C.

 

Не можемо не погодитися, що це специфічні параметри, які для покупця без спеціальних знань у галузі електрики можуть бути досить незрозумілими. Для того, щоб не помилитися та купити інвертор для сонячних батарей, який буде максимально ефективно перетворювати сонячну енергію в електроенергію та виконуватиме усі свої функції, рекомендуємо звернутися за допомогою до досвідчених фахівців компанії Solar Statum Group. 

 

Компанія Solar Statum Group є прямим імпортером якісних комплектуючих для створення власної сонячної електростанції, зокрема і інвертори для сонячних панелей. Експерти компанії допоможуть вам обрати автономний, мережевий або гібридний інвертор, відповідно до ваших потреб та бюджету. Також у Solar Statum Group ви можете купити сонячну електростанцію “під ключ”, що передбачає комплекс заходів, від проектування та транспортування до встановлення системи.

Часті запитання про інвертори для сонячних батарей


Який тип сонячного інвертора найкраще використовувати з сонячними панелями?


Однозначної відповіді на це запитання, на даний час, не існує. Оскільки будь-який тип інверторів відрізняється рядом технічних характеристик та функціональних особливостей, які визначають його ефективність. Також залежно від особливостей конкретного проекту, потреб та бажаного результату, різні типи інверторів будуть по-різному виконувати свої функції. Наприклад, якщо вам потрібно альтернативне джерело електроенергії, яке живитиме мережу під час знеструмлення, варто звернути увагу на гібридні інвертори. А для отримання електроенергії з метою продажу її по “зеленому тарифу” у центральну енергетичну мережу, найкраще підійде мережевий інвертор.

Чи можу я підключити сонячну панель без інвертора?


Для живлення практично усіх сучасних побутових електроприладів та промислового обладнання, напруга у мережі повинна бути 220 або 380 Вольт. А оскільки сонячні батареї, будь-якого виробника, генерують постійний струм (DC), показники напруги якого 12/24 Вольт. У такому випадку живити побутову техніку згенерованою сонячними панелями електроенергією — неможливо.

Наскільки потужний інвертор для сонячної батареї мені потрібен для моєї сонячної системи?


Номінальна потужність інвертора для сонячних батарей обирається відповідно до максимальної потужності вашої сонячної електростанції та до орієнтовної кількості електроенергії, яка надходитиме до автономної мережі для живлення побутових приладів. Для того, щоб правильно розрахувати потужність інвертора для сонячних панелей, звертайтеся до провідних фахівців компанії Solar Statum Group.

Вгору